Ярова Інесса Євгенівна, викладач кафедри міжнародних економічних відносин
Коливання цін на нафту та курсів валют впливають на багато звичок людей, але не на любов до відпочинку.
Хтось із-за кризи змінює статус готелів чи напрямок, хтось залишається на Батьківщині, але відпочивати, подорожувати люди не перестають і від відпустки не відмовляються. Тому сфера туризму та індустрія гостинності – найбільш динамічні сектори, що швидко розвиваються у світі, а в багатьох країнах – це основа економіки.
За оцінками World Tourism Organization, обсяг туристичної галузі можна порівняти з такими секторами економіки, як нафтовидобуток, автомобільна промисловість та виробництво продуктів харчування.
На сьогодні, готельно-ресторанний та туристичний бізнес є однією із сфер діяльності, яка користується популярністю як на вітчизняному ринку праці, так і на європейському. Індустрія туризму та гостинності перебуває у жорстких умовах конкурентної боротьби за кожного клієнта і змушена вкрай стрімко реагувати на зовнішні зміни умов господарювання.
Незважаючи на нестабільну економіко-політичну ситуацію у світі, готельно-туристичний бізнес продовжує активно розвиватися.
Опановуючи освітньо-професійну програму Туристичний бізнес та індустрія гостинності, Ви матиме можливість брати участь у професійних конкурсах та тренінгах з туризму та готельно-ресторанного бізнесу, розвивати власний бізнес-проєкт або стартап.
Саме практико-орієнтоване навчання та стажування в сфері туризму та індустрії гостинності за кордоном і в Україні дозволить сформувати власне професійне портфоліо, отримати практичний досвід роботи паралельно з навчанням із метою організації та успішного управління туристичним і готельно-ресторанним бізнесом.
Обирай професію, престижність якої постійно зростає!
Студент-підприємець у сфері туризму та індустрії гостинності –
Win-Win рішення для організації та розвитку успішного бізнесу!
Відповіді на питання щодо освітньої програми «Туристичний бізнес та індустрія гостинності» можна також знайти нашому Telegram-боту: @TOURISM_SSU_BOT