Всеукраїнські конкурси студентських наукових робіт

Переможці фінального етапу Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт

🥈Єременко Ольга, за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом»

🥈Глубока Наталія, за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом»

🥈Макаренко Тетяна, за напрямом «Міжнародна торгівля»

🥈Вялкова Валерія, за напрямом «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

🥈Макаренко Тетяна, за напрямом «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

🥈Лисенко Дар’я , за напрямом «Економіка будівництва»

🥈Бондаренко Софія, за напрямом «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища»

🥈Передерій Тетяна, за напрямом «Економіка і управління національним господарством»

🥈Лисенко Дар’я, за напрямом «Економіка і управління національним господарством»

🥉Макаренко Тетяна, за напрямом «Туризм»

🥉Передерій Тетяна, за напрямом «Економіка сільського господарства та АПК»

🥉Бурнакова Валерія, за напрямом «Економіка сільського господарства та АПК»

Мельников Валентин Сергійовичперемога за напрямом Актуальні питання співробітництва з ЄС», нагороджений дипломом І ступеня (керівник – к.е.н., Курбатова Т.О.).

Єременко Ольга Олексіївнаперемога за напрямом «Актуальні питання співробітництва з ЄС», нагороджена дипломом ІІІ ступеня (керівник – к.е.н., доц. Хомутенко Л.І.).

Миргородська Вікторія Сергіївнаперемога за напрямом «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища», нагороджена дипломом ІІІ ступеня (керівник – к.е.н., Мареха І.С.).

Антоненко Валерія Сергіївнаперемога за напрямом «Економіка та економічна політика», нагороджена дипломом ІІІ ступеня (керівник – к.е.н., Курбатова Т.О.).

Биченко Діана Олександрівна, Єременко Ольга Олексіївнаперемога за напрямом «Міжнародні економічні відносини», нагороджені дипломом ІІІ ступеня (керівник – д.е.н., проф. Пластун О.Л.).

Дербеньов Костянтин Олександровичперемога за напрямом «Міжнародні економічні відносини», нагороджений дипломом ІІІ ступеня (керівник – д.е.н., проф. Петрушенко Ю.М.).

Дербеньов Констянтин – перемога за напрямом «Економіка та економічна політика», нагороджений дипломом ІІІ ступеня (керівник – д.е.н., проф. Петрушенко Ю.М.).

Віннік Микола –перемога за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом», нагороджений дипломом ІІ ступеня (керівник д.е.н. проф., Макаренко М.І.)

Миргородська Вікторія Сергіївна – перемога у номінації «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища», нагороджена дипломом ІІ ступеню (керівник – к.е.н., Мареха І.С.)

Прокопенко Марина, Скорик Валерія – перемога за напрямом «Менеджмент інноваційної та інвестиційної діяльності»,  нагороджені дипломом ІІІ ступеня (керівник – к.е.н.доц. Школа В.Ю.).

Онопрієнко Катерина – перемога за напрямом «Світове господарство і міжнародні економічні відносини», нагороджена дипломом ІІІ ступеня (керівник – д.е.н., проф. Петрушенко Ю.М.).

Онопрієнко Катерина – перемога за напрямом «Управління проектами і програмами», нагороджена дипломом ІІІ ступеня (керівник – д.е.н., проф. Петрушенко Ю.М.).

Гирченко Євгеній Вікторович – перемога за напрямом «Економіка сільського господарства та АПК», нагороджений дипломом III ступеня (керівник – к.е.н. Курбатова Т.О.).

Хомутенко Агнія Шевченко Лілія– перемога за напрямом “Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом”, нагороджені дипломом ІІ ступеня (керівник – к.е.н., доц. Хомутенко Л.І.).

Прокопенко Марина – перемога за напрямом «Технології легкої промисловості» , нагороджена дипломом ІІ ступеня (керівник – к.е.н.,доц. Школа В.Ю).

Бут Марина – перемога за напрямом «Світове господарство і міжнародні економічні відносини», нагороджена дипломом ІІ ступеня (керівник – д.е.н., доц. Петрушенко Ю.М.).

Новакова Катерина – перемога за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом», нагороджена диплом ІІ ступеня (керівник д.е.н. проф., Макаренко М.І.).

Кальченко С.В.– перемога зі спеціальності «Економіка підприємства» та нагороджена дипломом ІІ ступеня (керівник – д.е.н., проф. Таранюк Л.М.).

Хомутенко Агнія – перемога за напрямом «Актуальні проблеми співпраці з Європейським Союзом», нагороджена дипломом ІІ ступеня (керівник – д.е.н., доц. Петрушенко Ю.М.).

Чижик О. М. – перемога за напрямом «Світове господарство і міжнародні економічні відносини», нагороджений дипломом І ступеня (керівник – к.е.н., доц. Замора О.М.).

Костенко А. Д. – перемога за напрямом «Світове господарство і міжнародні економічні відносини», нагороджена дипломом ІІІ ступеня (керівник – к.е.н., доц. Хомутенко Л.І.).

Хмелик О. С. -перемога за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом», нагороджена дипломом ІІІ ступеня (керівник – к.е.н., доц. Хомутенко Л.І.).

Противень Наталія – перемога за напрямом «Світове господарство і міжнародні економічні відносини», нагороджена дипломом ІІ ступеня (керівник – к.е.н., доц. Петрушенко Ю.М.).

Прокопенко Марина – перемога за напрямом «Світове господарство і міжнародні економічні відносини» та нагороджена дипломом І ступеня (керівник – к.е.н., доц. Домашенко М.Д.).

Титаренко Діана – перемога за напрямом «Світове господарство і міжнародні економічні відносини», нагороджена дипломом ІІІ ступеня (керівник – к.е.н., доц. Хомутенко Л.І.).;

Хомутенко Ярослав – перемога за напрямом «Світове господарство і міжнародні економічні відносини», нагороджений  дипломом І ступеня (керівник д.е.н. проф., Макаренко М.І.)

Голець Тетяна – перемога за напрямом «Світове господарство і міжнародні економічні відносини», нагороджена дипломом І ступеня (керівник – к.е.н., доц. Петрушенко Ю.М.).