Спортивні досягнення студентів і аспірантів кафедри

Студент групи МЕ-71а Дмитро Коломієць отримав нагороду в конкурсі «Гордість-2020» у номінації «Найкрашій у спортивній діяльності». У 2019 році Дмитро переміг на Чемпіонаті світу по грепплінгу (м. Баку, Азербайджан), у в/к 58 кг серед юніорів.

1 жовтня 2019 року Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами та присвоїв почесні звання 30 спортсменам і тренерам відповідним указом №728/2019 “Про відзначення державними нагородами України”.

За досягнення високих спортивних результатів на XXX Всесвітній літній Універсіаді в Неаполі (Італійська Республіка), виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України медаллю”За працю і звитягу” було нагороджено й Поліну Родіонову– аспірантку кафедри міжнародних економічних відносин ННІ БТ “УАБС”.

На Всесвітній універсіаді у складі збірної команди України Поліна виборола одразу дві бронзові медалі.

Поліна Родіонова – майстер спорту міжнародного класу зі стрільби з лука, член збірної команди України, чемпіонка Світу, неодноразова переможниця чемпіонатів та Кубків України, міжнародних та всесвітніх змагань.

Серед її здобутків:

• багаторазовий переможець чемпіонатів України (2014 2015),

• чемпіон світу з футболу (Лас-Вегас, США, 2012),

• чемпіон світу (Уси, Китай, 2013),

• срібний призер чемпіонату світу (Легніца, Польща, 2010, Нім, Франція, 2014;),

• чемпіон Європи (Турін, Італія, 2008, Vinenden, Німеччина, 2010; Нікобін, Данія, 2012),

• бронзовий призер чемпіонату Європи (Любляна, Словенія, 2014),

• переможець Кубку Європи (Віль, Німеччина, 2006, Нікосія, Кіпр, 2007, Батумі, Грузія, 2008, Сарцана, Італія, Пунта-Умрія, Іспанія, 2009, Бухарест, Румунія, 2013).

7-8 лютого 2015 року Поліна Родіонова зайняла друге місце на Міжнародному турнірі з стрільби з лука у м. Терезин, Польща.

14-16 травня 2015 року Поліна Родіонова взяла участь у загальнонаціональному конкурсі стрільби з лука “Кубок Буковини” (у Чернівцях). За результатами конкурсу зайняла друге місце в командному заході. За дорученням голови Сумської обласної адміністрації Поліна Родіонова отримала стипендію на 2015 рік від талановитої спортсменки області.