Міжнародний науковий Центр банківської справи та корпоративного управління, який створено у 2010 році за ініціативи кафедри міжнародної економіки, активно та ціле направлено розширює межі міжнародної співпраці.
Так, за спільної ініціативи Центру банківської справи та корпоративного управління ДВНЗ “УАБС НБУ” та Центру корпоративного управління Вищої школи економіки Ханкен (м. Гельсінкі, Фінляндія), буде проведено міжнародну науково-практичну конференцію “Improving financial institutions: The proper balance between regulation and governance” (“Вдосконалення діяльності фінансових установ: чіткий баланс між регулюванням та управлінням”).
Конференцію буде проведено 19-20 квітня на базі Вищої школи економіки Ханкен у м. Гельсінкі. Співголовами конференції є професор Том Берглунд, який представляє Вищу школу економіки Ханкен та професор Олександр Костюк, який представляє ДВНЗ “УАБС НБУ”. Міжнародна конференція є ціленаправленим продовженням п’ятирічної співпраці двох вчених у галузі досліджень корпоративного управління. Основною метою конференції є пошук балансу між регулюванням фінансового сектору та управлінням, шляхом формування змістовних пропозицій представниками регулюючих установ та великих транснаціональних корпорацій.
програму конференції . Конференцію відвідають не тільки провідні вчені світу, фахівці з корпоративного управління, які представляють США, Францію, Канаду, Великобританію, Німеччину, Нідерланди, Іспанію, Італію, Швецію, Фінляндію, Австралію, Японію, Південно-Африканська республіку, Перу, а також представники центральних банків Німеччини, Нідерландів, Іспанії, Великобританії, США, Фінляндії, та ін. В рамках конференції очікується 27 доповідей. Основні доповідачі представляють наукові школи корпоративного управління з Єйльского університету, Массачусетського технологічного інституту, які входять до кола провідних вузів світу. Загалом, у конференції візьмуть участь 92 фахівця у галузі корпоративного управління та регулювання, які представляють 21 країну світу.
Співпраця над проектом конференції є першим досвідом Академії щодо участі в організації наукових заходів за кордоном, що безумовно позитивно відіб’ється на міжнародній репутації нашого начального закладу, та вже на цей час свідчить про його визнання, як осередку наукових шкіл, провідними вищими навчальними закладами світу.