Участь завідуючого кафедрою МЕВ у #EdCampSumy2019!

22 березня 2018 року завідувач кафедрою міжнародних економічних відносин Петрушенко Ю.М. взяв участь у форумі EdCampSumy2019, де виступив модератором панельної дискусії. Одне із питань панельної дискусії стосувалося ролі закладів вищої освіти у підвищенні кваліфікації педагогічних працівників.

Що таке EdCamp? Це (не) конференція для вчителів з метою підвищення їх кваліфікації і розвитку професійних компетентностей.

Що таке #EdCampSumy2019 ? Це 17 експертів та експерток, 7 вчительських локацій та майже 190 учасників та учасниць! Тема цьогорічного зібрання – «Нова освіта: співпраця чи відчудження».

Теми тренінгів/майсер-класів:

• Тетяна Нянькіна Україна, Суми, «Канікули всередині нас», клас-провокація.
  • Карстен Грюнвальд, Німеччина, Мінден «Учитель та учень на рівних», воркшоп.
  • Ольга Семко, Україна, Київ, «Комунікація як один із основних елементів побудови якісної інклюзивної освіти», дискусія із обговоренням.
  • Алла Вознюк Україна, Суми «Інноваційні техніки налагодження конструктивної співпраці між усіма суб’єктами освітнього процесу», майстер-клас.
  • Ганна Губенко, Україна, Суми «Антидискримінаційна мова та нівелювання стереотипів у побудові комунікацій», Case study.
  • Галина Коломоєць, Україна, Київ, «Комунікація та взаємодія у команді: всеукраїнські проекти», майстер-клас.
  • Ольга Дашкіна, Юлія Котенко, Україна, Суми, «Оптичне мистецтво/Optische Kunst». Відкритий урок з фізики, німецької мови та елементами митстецтва. Обговорення відкритого інтегративного CLIL- уроку – Contend and Integrated Lanuage Learning: “Оптичне мистецтво” /Optische Kunst.
  • Аня Ланге, Німеччина, Дрезден, «Молодь дебатує – проект чи навичка?», дебати, дискусія.
  • Лариса Гильова, Україна, Суми «Партнерська модель педагогічних стосунків: 4 сходинки до розуміння», майстер-клас.
  • Марья Нестерова, Україна, Київ, «Цінності соціальної згуртованості в тріаді «школаЗВО-суспільство»», дискусія та ін.

Варто зазначити, що одним з організаторів події був і студент кафедри міжнародних економічних відносин ННІ БТ УАБС Дербеньов Константин.