Участь координаторки проєкту програми ЄС Еразмус+ «Implementation of European Union mechanisms for combating modern challenges and threats» у серії заходів з інтеркультурності

У період з 06–15 грудня 2023 р. координаторка проєкту програми ЄС Еразмус+ за темою «Implementation of European Union mechanisms for combating modern challenges and threats» (101085700 – IMEU – ERASMUS-JMO-2022-HEITCH-RSCH) к.е.н., доц. Вікторія Школа взяла участь у серії онлайн-заходів з інтеркультурності, що проходили в рамках курсу «Інтеркультурне місто».

Серед запрошених спікерів виступили такі експерти, як:

• Джессіка Лін, глобальний амбасадор Інституту Кінсі, – «Моя історія: досвід трангендерної жінки»;
  • Марина Шевцова, канд. eкон. наук, PhD з політології, гостьова професорка Університету Любляни (Словенія) та виконавча директорка та співзасновниця ГО “Платформа Рівних Можливостей”, – «Інклюзивне суспільство та рівні права в сучасній Україні: міф чи реальність?»;
  • Д-р Білл Форше, психолог, Ph.D., ліцензований психоаналітик, ліцензований шлюбний та сімейний терапевт (ліц. штату Вашингтон), «Forisha Counseling Services» (Мінеaполіс, США), – «Управління тривожністю як інструмент культурної адаптації та інтеграції»;
  • Др. Ксенія Рубікондо, експерт Ради Європи з питань інтеркультурної політики, національний координатор Української Мережі Інтеркультурних Міст (ICC-UA);
  • Наталя Трояновська, експерт із розвитку програми Інтеркультурні Міста, головний спеціаліст відділу комунікацій з громадськістю управління комунікацій та інформаційного забезпечення департаменту комунікацій та інформаційної політики Сумської міської ради, – «Інтеркультурне Місто: історія розвитку мережі та майбутні перспективи».

В рамках заходів учасники курсу обговорили питання інтеркультурної компетентності, ідентичності та інтеркультурних комунікацій; зіткнення культур, соціальних конфліктів та дискримінації, культурного шоку та культурної адаптації; формування та розвитку інтеркультурного міста, а також розглянули основи психології тривожності, яка може виникати у процесі знайомства із різними культурами.

Щиро дякуємо організатору та модератору доценту American University Kyiv, професору СумДУ д.е.н. Ганні Швіндіній,  також спікерам за фаховий, змістовний, надзвичайно актуальний та цікавий захід та сподіваємося на продовження плідної співпраці.