Чудова новина! Кафедра міжнародних економічних відносин у спільній співпраці з кафедрою фінансових технологій і підприємництва СумДУ стали переможцями конкурсу Erasmus+ Jean Monnet Module з актуальним проєктом «Inclusive and Veterans Entrepreneurship: Ukrainian Post-War Recovery based on European Values of Solidarity Economy».
Навчальний модуль Jean Monnet «Інклюзивне та ветеранське підприємництво: повоєнне відновлення України на основі європейських цінностей солідарної економіки» має на меті створити спільну навчально-освітню платформу для інклюзивних підприємницьких компетенцій ветеранів на національному, регіональному та міжрегіональному рівнях, яка зможе допомогти гармонізувати, поширювати та вимірювати навички започаткування та управління бізнесом в контексті сталого та інклюзивного зростання для післявоєнного відновлення України на основі європейських цінностей та практик.
Проєкт розрахований на студентів старших курсів з різних регіонів України, специфічних та вразливих груп населення (насамперед, внутрішньо переміщених осіб, ветеранів, людей з інвалідністю, які зазвичай мають нижчий рівень впевненості в собі), соціальних підприємців, а також слухачів другої вищої освіти (навчання впродовж життя) з метою актуалізації досвіду створення спільної рамки інклюзивних та національних ветеранських підприємницьких компетенцій, а також подолання прогалин у теоретичних та практичних навичках, які залишаються вагомою перешкодою на шляху до сталого інклюзивного зростання українського населення.
Команда проєкту має намір застосувати комплексний підхід через міждисциплінарний характер дослідження; підтримання тісних зв’язків між громадянським суспільством, науковими колами, бізнесом, місцевою владою, неурядовими організаціями та університетами-партнерами; розвиток навчально-освітнього потенціалу для досягнення цілей проєкту; розробку навчального курсу та відповідних навчальних матеріалів; створення платформи для електронного навчання; розробку навчально-освітньої програми для плідної комунікації та обміну досвідом між зацікавленими сторонами з метою сприяння соціальному діалогу та колективним переговорам в контексті економіки солідарності. Освітні заходи будуть реалізовані з використанням інноваційних методів навчання, зокрема: змішане навчання, дистанційне навчання, інтенсивний курс для змішаних цільових груп, воркшопи, вебінари, коучінг/ менторство, дискусійні панелі.
Плідної праці та успішних результатів!
P.S. За фінансової підтримки Європейського Союзу. Погляди та думки, висловлені в цій публікації, належать виключно авторам і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу або Європейського агентства з питань освіти і культури (ЕАСЕА). Ані Європейський Союз, ані Європейське агентство з питань освіти і культури не несуть за них відповідальності.