Гра «Брейн-ринг» (англійською мовою)

У зв’язку із запровадженням європейських стандартів освіти в Україні кафедра міжнародної економіки у співпраці з кафедрою іноземних мов за підтримки Обласного управління освіти проводять інтелектуальну гру «Брейн-ринг» (англійською мовою) для школярів області. З Положенням про проведення гри англійською та українською мовою та правилами гри можна ознайомитись за посиланням.

Безпосередніми учасниками є заздалегідь сформовані команди школярів. Причому, школярі можуть бути як членами команди, так і авторами ігрових питань (посилання на вимоги нижче за текстом). Для цього необхідно заповнити командну заявку або заявку окремого учасника та надіслати на електронну адресу Котенка О.О., що розміщена нижче у тексті.

Підготовчий етап гри полягає у формуванні команд- учасниць та підготовці бази питань, що будуть безпосередньо розігруватися під час гри.

Вимоги до написання питаньалгоритм складання та зразок питання можна розглянути, перейшовши за посиланням.

Гра відбуваться  у формі інтелектуальних перегонів учасників – команд гравців, що заявили про свою участь у грі.

Команди учасників формуються з-поміж школярів. Чисельність однієї команди – 4-6 учасників. Перед початком гри капітани розігрують порядкові номери своїх команд. За наявності більше 5-ти команд брейн-ринг проходить у 3 тури – відбірковий, півфінальний та фінальний. У відбірковому турі команди поділяються на групи та визначають перше й друге місця в кожній з них. У півфіналі грають між собою 4 кращі команди, що посіли перші місця у групах, а також ті другі команди, які набрали більше балів за правилом першості (особливості виходу команд до півфіналу див. у Положенні про брейн-ринг). Переможці півфіналу виходять до фінального туру гри.

Заявки учасників та ігрові питання надсилаються електронною поштою у вигляді вкладених файлів формату MS Word на адресу:
o.kotenko@macro.sumdu.edu.ua

Телефон для довідок: +38 0542 665042 – Котенко Олександр Олександрович

Запрошуємо кмітливих і допитливих старшокласників, поціновувачів англійської  мови до участі в інтелектуальних перегонах!

Список документів, що можуть знадобитися майбутнім учасникам:
1. Положенням про проведення гри англійською та українською мовою.
2. Вимоги до складання питань.
3. Алгоритм складання питання.
4. Зразок питання.
5. Заявка учасника.
6. Заявка на участь команди.
7. Правила гри.