Кафедра МЕВ СумДУ: табір для школярів у рамках проєкту АVSI

За сприяння кафедри міжнародних економічних відносин громадська організація “Смарагдові”  разом із міжнародними некомерційними організаціями AVSI та Emmause починаючи з жовтня 2022 року розпочали проведення рекреаційного позаурочного  семиденного табіру «Землянин» для охочих дітей віком від 11 до 16 років у місті Суми.

Метою цього рекреаційного табору було об’єднати активну молодь заради отримання нових умінь та навичок та просто цікавого проведення часу. Протягом семи днів, подорожуючи між різними планетами на шляху до нашої улюбленої Землі, учасники дізналися про цінності єднання, дещо про еко-звички та навіть про сучасні технології. Також була розглянута важливість дотримання принципів доброчесності для сталої розбудови відповідального суспільства.

Крім цього підлітки на мить стали митцями спробували створили свої власні художні шедеври.