Нова перемога студентів-міжнародників у II турі Всеукраїнського конкурсу

Перемога у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом “Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом” в Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара.

27 березня 2015 року в Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара на базі факультету міжнародної економіки відбулася підсумкова науково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом “Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом”, на якій найдосвідченіші студенти України в питаннях євроінтеграції презентували свої наукові дослідження.

В число 16 фіналістів конкурсу увійшла й студентка академії спеціальності “Міжнародна економіка” Хмелик Олександра Сергіївна (гр. ММЕ-41), робота якої була відібрана з понад 60 робіт, поданих на Всеукраїнський конкурс з вищих навчальних закладів усієї України.

Всі учасники продемонстрували глибокі знання з обраної проблематики дослідження, вмінням аргументовано відстоювати свою точку зору; конкурсні роботи відрізнялися своєю креативністю та інноваційними підходами у вирішенні досліджуваних проблем.
За результатами фінального туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом “Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом” студентка 5 курсу Хмелик О.С. з темою наукового дослідження “Основні напрями та перспективи інвестиційного співробітництва між Україною та ЄС ” (науковий керівник – доцент кафедри міжнародної економіки Хомутенко Л. І.) зайняла 3 місце.

Кафедра міжнародної економіки щиро вітає Хмелик Олександру та бажає їй наснаги, наполегливості та нових перемог.

Інформацію підготувала доцент кафедри міжнародної економіки Хомутенко Л. І.