Переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з міжнародної економіки

Квітень для міжнародників академії видався напруженим та результативним. Наші студенти взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни та спеціальності «Міжнародна економіка».

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27.11.15 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному році» ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Міжнародна економіка» проходив з 30 березня до 1 квітня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка»на базікафедри менеджменту і міжнародного підприємництваІнституту економіки і менеджменту, зі спеціальності «Міжнародна економіка» – 27-28 квітня 2016 року в Київському національному торговельно-економічному університеті на базі кафедри міжнародної економіки.

Талановиті та освічені студенти вищих навчальних закладів України мали змогу продемонструвати своєї теоретичні знання та практичні навички не тільки з дисципліни «Міжнародна економіка» у Львові, а й з дисциплін  бакалавріату «Міжнародна економіка» та магістерських дисциплін спеціальності «Міжнародна економіка» у Києві.

Академію представляли студенти спеціальності «Міжнародна економіка» Петров Роман (гр.ММЕ-51) та Педич Анна (гр.МЕ-21), які стали переможцями І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади.

Змагання Олімпіади як з дисципліни, так і зі спеціальності відбувалося у два тури.У І турі учасникам було запропоновано розв’язати комплексну задачу, у ІІ турі – виконати письмові тестові завдання.Теоретичний та практичний етапи були досить складними та напруженими, оскільки   необхідно було досконало знати кожну із запропонованих профільних дисциплін та продемонструвати належний рівень практичних навичок у вирішенні олімпіадних конкурсних завдань.

Наші учасники продемонстрували глибокі знання,міцні вміння і навички володіння матеріалом з обраної спеціальності.

За результатами двох турів олімпіади з дисципліни «Міжнародна економіка» Педич Анна за кількістю набраних балів стала 8 з 56 учасників українських вишів та  нагороджена Грамотою у номінації «Креативний підхід до виконання завдання».

В олімпіаді зі спеціальності взяли участь 49 студентів з 32 вищих навчальних закладів України. За підсумковими результатами студенти академії зайняли високі позиції в рейтингу учасників: студент 5-го курсу Петров Роман посів 4-е місце в фаховому випробуванні освітнього рівня «магістр», Педич Анна – 12-е місце освітнього рівня «бакалавр». Наші студенти були відзначені Грамотами за участь і високі показники у ІІ етапі Всеукраїнської студентської Олімпіади за фахом «Міжнародна економіка».  Підготовку студентів здійснювала доцент кафедри міжнародної економіки Хомутенко Л.І.

Інформацію підготувала

доцент кафедри міжнародної економіки