Перемога в конкурсі студентських наукових робіт з «Економіки та економічної політики», що відбувся в КНУ ім. Тараса Шевченка

Студент 2 курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Дербеньов Костянтин став переможцем всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Економіка та економічна політика», фінальний етап якого відбувся 3 квітня в КНУ ім. Тараса Шевченка.

В процесі захисту роботи Костянтин виборов високе місце і отримав почесний диплом ІІІ ступеня. У конкурсі взяли участь більше ніж 80 студентів зі всієї України.

Тема наукової роботи «Аналіз стратегій об’єднаних територіальних громад в контексті реалізації політики сталого розвитку в Україні».

Керівник роботи – д.е.н., професор Петрушенко Ю.М.

Більш детально за посиланням: http://econom.univ.kiev.ua/ru/science/competitions/eep/economics2019/

Результати роботи були використані при виконанні держбюджетної НДР для молодих вчених «Розробка науково-методичних засад та практичного інструментарію фінансової політики сталого розвитку об’єднаних територіальних громад» (номер державної реєстрації 0117U003935).