Практико орієнтовне заняття професора кафедри в Університеті екології та менеджменту у Варшаві в рамках програми Erasmus+KA1

11.05.2023 професор кафедри МЕВ Леонід Таранюк провів практичноорієнтоване заняття з дисципліни «Міжнародний трансфер технологій» для студентів спеціальності «Менеджмент» Університета екології та менеджменту у Варшаві, Польща. Було надано моделі трансферу технологій у світовому та європейському просторі з метою обрання студентами оптимального напрямку його проведення, студентами проаналізований потенціал країн світу щодо технологічного розвиту та R&D, розглянуто  проекти міжнародного трансферу технологій та на їх основі студентами було сформовано пропозиції щодо подальшого розвитку трансферу технологій у ЄС.