Викладачка кафедри долучилась до панельної дискусії «Північний секрет освіти для сталого розвитку» в рамках проєкту ПРООН

30 вересня 2019 р. доцент кафедри міжнародних економічних відносин Надія Костюченко взяла участь у панельній дискусії «Північний секрет освіти для сталого розвитку» в м. Київ в рамках проєкту ПРООН «Онлайн освіта для сталого розвитку».

В рамках дискусії пан Томас Бйоркман, шведський фінансист, соціальний підприємець та письменник поділився секретами Швеції щодо освіти для сталого розвитку. Він є автором таких книг, як «The Nordic Secret», «The World We Create» та «The Market Myth». Пан Бйоркман є членом The Club of Rome, the Royal Swedish Academy of Engineering Sciences, the World Academy of Art and Science.