Розширення наукової співпраці викладачів кафедри міжнародних економічних відносин із вчителями Комунальної установи Сумська гімназія №1

18 грудня в рамках наукової співпраці викладачів кафедри міжнародних економічних відносин Сумського державного університету та учителів Комунальної установи Сумська гімназія №1, вийшла друком наукова стаття «Енергоефективні технології та їх місце в національній антикризовій стратегії скорочення виробничих витрат на підприємстві»

Співпраця між викладачами кафедри міжнародних економічних відносин та КУ Сумська гімназія №1 вже стала позитивною традицією. Спільними зусиллями проводяться наукові конкурси та турніри для дітей, організовуються консультації щодо особливостей вступу до ВНЗ та адаптації школярів до нових умов навчання, здійснюється спільна підготовка школярів до участі в різного роду наукових івентах.

Разом з тим, викладачі та вчителі не знижують темпів такої співпраці та продовжують її поглиблення вже на науковому підґрунті, Так, в якості спільного проекту, була опублікована наукова стаття на тему: «Енергоефективні технології та їх місце в національній антикризовій стратегії скорочення виробничих витрат на підприємстві». Вчитель II категорії, вчитель фізики Комунальної установи Сумська гімназія №1, Котенко Юлія Леонідівна, приняла участь у науковому дослідження в якості експерта-консультанта. В результаті синергічного ефекту такої співпраці був обраний перелік енергоефективних технологій, які за своїми фізичними характеристиками, дійсно зможуть суттєвим чином вплинути на зниження виробничих затрат на підприємстві та забезпечити його фінансову стійкість.

Дана стаття є лише першим кроком для подальших наукових досліджень, а тому співпраця між працівниками середньої та вищої освіти буде продовжуватися.

З даною статтею можна ознайомитися за посиланням: