У міжнародному журналі Journal of Economics and Finance (США), що входить до рейтингу 500 найбільш знаних та поважних економічних журналів світу, опубліковано дослідження “Long-term price overreactions: are markets inefficient?“, підготовлене міжнародним авторським колективом, до складу якого увійшов професор кафедри міжнародних економічних відносин Пластун О.Л.
Journal of Economics and Finance входить до однієї з найбільших в світі групи видавництв Springer та індексується у таких загальновідомих наукометричних базах як SCOPUS, EBSCO EconLit with Full Text, Google Scholar, EBSCO Health Business, EBSCO Advanced Placement Source, EBSCO Business Source, EBSCO Discovery Service, EBSCO Finance Source, EBSCO TOC Premier, ECONIS, Expanded Academic, Gale, Gale Academic OneFile, OCLC WorldCat Discovery Service, ProQuest ABI/INFORM, ProQuest Business Premium Collection, ProQuest Central, ProQuest Health Management Database, ProQuest Health Research Premium Collection, ProQuest Pharma Collection, ProQuest SIRS, ProQuest-ExLibris Primo, ProQuest-ExLibris Summon, Research Papers in Economics (RePEc)
Journal of Economics and Finance є офіційним журналом Academy of Economics and Finance (США), у якому публікуються теоретичні та прикладні дослідження з економіки, фінансів та споріднених сфер, таких як доказова наука, маркетинг, бухгалтерський облік. Публікації у цьому виданні мають характеризуватися передусім практичною значимістю та конкретними рекомендаціями.
“ розглядаються довгострокові надреакції цін на різних фінансових ринках (товари, фондовий ринок США та FOREX). По-перше, проведено ряд статистичних тестів для надреакцій як статистичного явища. По-друге, для перевірки прибутковості двох альтернативних стратегій застосовувався підхід торгового робота, який базується на класичній аномалії надреакції, а інша – на так званій «аномалії інерції». Використовувались як тижневі, так і місячні дані. Докази аномалій виявляються переважно у випадку щотижневих даних. У більшості випадків стратегії, засновані на аномаліях надреакції, не є прибутковими, і тому останні не може розглядатися як невідповідні Гіпотезі Ефективного Ринку.
Над статтею окрім Пластуна О.Л. працювали Guglielmo Maria Caporale (Department of Economics and Finance, Brunel University London, London, UK) та Luis Gil-Alana (University of Navarra, Pamplona, Spain).
Переглянути статтю можна на сайті журналу.