Стажування викладача кафедри міжнародних економічних відносин в Єзуїтському університеті філософії і освіти Академія „Ignatianum” (м. Краків, Польща)

У період з 28 січня по 19 лютого 2019 р. доцент кафедри міжнародних економічних відносин Школа В.Ю. в рамках програми академічної мобільності пройшла наукове стажування на базі організації-партнера Єзуїтського університету філософії і освіти Академія „Ignatianum”(м. Краків, Польща) у формі наукового стажування. Учасниками наукового стажування були представників 19 вищих навчальних закладів України, Болгарії та Польщі.

Під час наукового стажування було проведено зустріч з директором Інститут політичних та адміністративних наук доктором Конрадом Осьєвцимскі, заступником директора Інститут політичних та адміністративних наук для дидактичних справ факультету педагогіки Єзуїтського університету „Ignatianum” професором Агнешкою Кнап-Стефанюк, першим заступником директора Інституту політичних і адміністративних наук доктором Матеушем Пеккала.

Участь у заході сприяла вивченню та обміну досвідом організації навчального процесу в економіці, менеджменті, юриспруденції з використанням активних методів навчання в Україні та країнах Європейського Союзу.