Студентський конкурс завершився перемогою науки

Наприкінці березня у Дніпропетровському національному університеті галузева комісія підбила підсумки студентського конкурсу за напрямом «Актуальні питання співробітництва з ЄС».

28 березня у Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара відбулась підсумкова науково-практична конференція  Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом». У її роботі взяв участь професор кафедри міжнародної економіки УАБС М.І. Макаренко, призначений наказом Міністерства освіти і науки України членом галузевої комісії, яка визначала переможців студентських перегонів.

До учасників наукового форуму з вітальним словом звернувся ректор університету, член-кореспондент НАН України, професор М.А. Поляков, який підкреслив добру традицію останніх років підбивати підсумки другого етапу конкурсу в стінах відомого українського вишу.

Позмагатися за звання кращих знавців європейської інтеграції приїхали кілька десятків студентів з Києва, Львова, Одеси, Миколаєва, Сум тощо. Увазі вимогливого журі були представлені доповіді конкурсантів за широкою тематикою співпраці України з ЄС – від економіко-екологічного до міжнародно-торговельного спектру.

На конференції наше місто достойно представили студентка УАБС А. Хомутенко та студентка СумДУ Д. Шевельова, яким по праву було присуджено другі місця. Втім на найвищому щаблі наукового олімпу виявились студенти-міжнародники Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Одеського національного університету імені І.І. Мечникова та Національного університету «Львівська політехніка».

Конкурсанти показали глибокі знання з досліджуваних проблем, представили майстерно виконані презентації, виявили вільне володіння матеріалом. Однак питання нашого співробітництва з інститутами ЄС аж ніяк не вичерпані і чекають своїх наступних дослідників.

Інформацію підготувала

доцент кафедри міжнародної економіки