Тематична дискусія в рамках дисципліни: міжнародна економіка

20 грудня 2012 року в рамках роботи кафедри міжнародної економіки в Інформаційному центрі Європейського Союзу наукової бібліотеки ДВНЗ “УАБС НБУ” було проведено тематичну дискусію на тему “Сучасний розвиток ЄС в умовах посилення дезінтеграційних тенденцій та погляд в майбутнє”. Запропонована тема для обговорення визначена відповідно до навчальної програми дисципліни “Міжнародна економіка”. Захід організовано доцентом кафедри Хомутенко Л.І. В обговоренні поставленої проблематики взяли участь студенти 3 курсу напряму підготовки “Фінанси і кредит”.

Протягом дискусії заслухані доповіді і переглянуті презентації, що висвітлювали питання проблем і перспектив існування та розвитку Європейського Союзу, місця України в європейському економічному просторі. В ході жвавого обговорення учасники продемонстрували високий рівень теоретичної підготовки з питань міжнародної економічної інтеграції та зокрема євроінтеграції.