Три аспірантки кафедри міжнародних економічних відносин розширюють горизонти співпраці у Ліверпулі

Три аспірантки кафедри МЕВ – Ольга Єременко, Анастасія Турченко та Софія Петренко – не лише відкрили нові можливості для себе, а й протягом трьох тижнів занурювалися у навчальну атмосферу британського університету, збагачуючи свій досвід та поглиблюючи свої наукові знання.

У рамках програми Ініціатива Єднання вони відвідали місто Ліверпуль, де співпрацювали з викладачами та студентами Ліверпульського університету. Відвідування лекцій, організація молодіжних розваг та участь у круглих столах, присвячених актуальним темам розвитку обох країн, стимулювала обмін ідеями та пошук нових шляхів співпраці.

Анастасія, яка навчається другий рік своєї аспірантури, ділиться враженнями:

“Під час мого візиту до університету у місті Ліверпуль я мала можливість доєднатись до освітнього процесу у Великій Британії. Відвідувала лекції викладачів різних наукових спрямувань, а також долучалась до семінарів та практичних завдань з іншими студентами університету.
У рамках проекту було організовано декілька зустрічей з професором Пітером Норсом, у розрізі яких ми обговорили актуальні напрямки сучасних досліджень моєї теми дисертації, а також зроблено акцент на нагальні та важливі питання для дослідження українського економічного середовища. У результаті взаємної співпраці було обрано вектор спільної подальшоі роботи, а також окреслено її план. Тож, ця поїздка виявилась надзвичайно корисною та продуктивною.”

Важливим етапом подорожі стала участь у конференції, де обговорювалися перспективи співпраці між Україною та Великою Британією. Це зустріч відкрила широкі горизонти для активної участі в міжнародних наукових проектах та сприяла обміну ідеями з провідними фахівцями. Аспірантки  продемонстрували, що шлях до успіху лежить у розширенні горизонтів, а співпраця між університетами є ключовим чинником у розвитку наукової спільноти. Вітаємо!