ДЕБАТИ НА ТЕМУ “Європейські практики зеленого туризму та їх трансформація в умовах післявоєнної відбудови України”

Ми раді запросити вас до участі в дебатах на актуальну тематику, що обговорює впровадження європейського досвіду зеленого туризму та його перетворення в контексті поствоєнної відбудови України. Захід відбудеться під егідою проекту “Європейські практики зеленого туризму та його трансформація в умовах післявоєнної відбудови України”, що фінансується програмою Erasmus+ (ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH Number: 101126971).

Дата та час: 7 травня 2024 року, о 10:00 (за київським часом)

Формат: Онлайн на платформі Zoom

Код доступа: 3YnjGX

Мова: українська та англійська

🚀ПРОГРАМА ЗАХОДУ:
Вступне слово від представників сектору туризму ЄС, які приєднаються до дебатів.
Обговорення тем, які пов’язані з європейським досвідом у галузі зеленого туризму.
Можливість для учасників висловити свої ідеї та поділитися досвідом та пропозиціями щодо трансформації зеленого туризму та інтеграції кращих Європейських практик в Україні.

🌍ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ:
Науковці, студенти, викладачі та молоді вчені, представники місцевого самоврядування та державні службовці, журналісти, представники неприбуткових організацій, які пройшли курси та тренінги з туризму та відпочинку. Запрошення відкрите для всіх зацікавлених сторін.

⚠️РЕЄСТРАЦІЯ:
Заповніть анкету за посиланням до 7 травня 2024 року