Цикл лекцій в рамках навчального блоку модуля Жан Моне

З вересня 2024 року продовжується цикл лекцій «Архітектоніка науково-виробничих та бізнес-партнерств: Європейська траєкторія», який представлений виконавцями (проф. Юлія ГАЛИНСЬКА, доц. Інесса ЯРОВА, доц. Вікторія ЩЕРБАЧЕНКО, проф. Віктор ОЛІЙНИК) модуля Жан Монне 101126918 – RPBAs –  ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH «Architectonics of Research, Production and Business Associations: Markers of Post-war Reconstruction of Ukraine with European Values».

Основна мета реалізації навчального блоку – сформувати цілісну систему знань про функціональну природу науково-виробничих та бізнес-партнерств як на регіональному, так і на національному рівнях у післявоєнний період для відновлення економіки України, спираючись на європейський досвід. Увагу сфокусовано, перш за все, на необхідності кластеризації національної економіки, а також розвитку державно-приватного партнерства як інструмента відбудови України, спираючись на кращі європейські практики.

Слухачами даного навчального блоку є студенти-бакалаври спеціальностей «Міжнародні економічні відносини», «Менеджмент», а також магістри спеціальності  «Міжнародні економічні відносини» Сумського державного університету.