Турнір з інтелектуальної гри “Що? Де? Коли?” (англійською мовою)

Турнір «Що? Де? Коли?» – це інтелектуальна гра, що проводиться на англійській мові кафедрою міжнародної економіки та кафедрою іноземних мов за участі шкільних команд Сумської області.

Гра проводиться в два тури по 10 запитань в кожному, що стосуються знань з економіки, географії, історії та англійської мови. Крім цього, учасники повинні швидко та оригінально думати, застосовувати логічне мислення, бути кмітливими та мати широкий світогляд.

До участі запрошуються команди 10-11 класів (склад команди 4-6 учнів). Нагадуємо, що гра проходитиме англійською мовою (питання будуть виголошуватись ведучим і виводитись на екран). Переможцями будуть визнані команди, що дадуть більшу кількість правильних відповідей на 20 питань

Участь у турнірі безкоштовна.

Телефон для довідок: +38 0542 665042 – Котенко Олександр Олександрович