Участь представника кафедри в інноваційному семінарі-тренінгу з методик викладання

19 березня 2019 р. доцент кафедри міжнародних економічних відносин Костюченко Н.М. взяла участь у семінарі-тренінгу для викладачів «Методи інноваційного навчання у вищій освіті», організованому Міністерством освіти і науки України спільно з ГО «Платформа інноваційного партнерства» (YEP) за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії.

Досвідом розвитку академічного підприємництва, можливостями застосування активних методів роботи зі студентами в аудиторії поділилися колеги з Тартуського університету (Естонія): MaretAhonen, PiretArusaar та Ольга Богданова.

До заходу долучилися понад 200 викладачів та представників ЗВО, які мали змогу спробувати на собі інноваційні методи навчання, міжнародні практичні кейси, а також поділитися ідеями щодо поширення підприємницької культури серед молоді.