Участь завідувача кафедри МЕВ в Першому Форумі мереж ЄС

3-4 жовтня завідувач кафедри «Міжнародних економічних відносин» Петрушенко Ю.М. взяв участь у першому Форумі мереж ЄС у Києві, який організувало Представництво ЄС в Україні, де розповів про напрацювання Інформаційного Центру ЄС, що існує при Сумському державному університеті.

У заході взяли участь керівники євроклубів, Інформаційних центрів ЄС, випускники Коледжу Європи, програми Erasmus +, EuropeanUnionVisitorsProgram, експерти TeamEurope, та числені активісти з усієї України, що співпрацюють з Представництвом ЄС в Україні.

Перед учасниками виступили відомі політики та експерти з євроінтеграції; представники проєвропейських мереж з різних міст з усієї України мали нагоду обговорити спільні плани та проекти на майбутній рік.