Участь у XXII Bavarian Micro Day в рамках проєкту ЄС Еразмус+ «Implementation of European Union mechanisms for combating modern challenges and threats»

23 червня 2023 р. к.е.н., доц. Вікторія Школа, в рамках виконання Проєкту програми ЄС Еразмус+ за темою «Implementation of European Union mechanisms for combating modern challenges and threats» (101085700 – IMEU – ERASMUS-JMO-2022-HEITCH-RSCH) (2022-2025 рр.), взяла участь у заході 22nd Bavarian Micro Day 2023, що проводився на кафедрі прикладної мікроекономіки Аугсбургського університету (Німеччина).

В заході прийняли участь науковці та викладачі Бамберзького університету (Німеччина), Мюнхенського технічного університету (Німеччина), Мюнхенського університету Людвіга – Максиміліана (Німеччина), Сумського державного університету (Україна), Ульмского университету (Німеччина), Університету Ерлангена – Нюрнберга (Німеччина), Університету Пассау (Німеччина), які представили та обговорили результати теоретичних, емпіричних та експериментальних досліджень.

В рамках заходу було обговорено ряд питань, зокрема, детермінанти батьківської відпустки з урахуванням аспектів неокласичної теорії, соціальних норм та ролі партнера; державний догляд за дітьми та кар’єрні траєкторії матерів; іноземні однокласники та вибір середньої освіти під час «кризи біженців» (на прикладі Німеччини); мотивована прокрастинація; грубість моральної мови; партійний ефект інформаційних кампаній під час конкурентних авторитарних виборів (на прикладі Бангладешу); а також вертикально диференційована модель дуополії з екологічними нагородами.

Загалом Bavarian Micro Day орієнтований на докторантів, аспірантів і професорів, які цікавляться дослідженнями з питань мікроекономіки,  та сприяє обміну та налагодженню контактів між науковцями у сфері мікроекономіки.

Щиро дякуємо спікерам та організаторам – Prof. Dr. Kerstin Roeder – за фахову, змістовну, надзвичайно актуальну та цікаву зустріч та сподіваємося на продовження плідної співпраці.