Відгуки наших студентів після молодіжного обміну в Словенії:

Я Аліса Тулякова, студентка групи МБ.м-41ан кафедри “Міжнародних економічних відносин” СумДУ. До участі в цьому обміні я мало що знала про Словенію, але моє знайомство з цією країною стало справжнім відкриттям. Природа, спокій і старовинна атмосфера Любляни вразили мене своєю красою та затишком. Місце, де ми проживали, було справжнім поєднанням комфорту і природи. Ми зупинилися в кемпінгу, оточеному чудовими краєвидами, поруч розташовувалися озеро і ресторан. Проєкт був добре організований, але графік не був надто щільним, що дозволяло нам комфортно пристосовуватися та насолоджуватися перебуванням. Я вдячна за організовані трансфери, які значно полегшили наші пересування. Наші потреби і побажання завжди були враховані і задоволені. Одним із найбільших вражень стала культурна різноманітність серед учасників. Це була чудова нагода для культурного обміну, вивчення нових мов та дослідження нових страв. Я розширила своє коло контактів, познайомившись з представниками з п’яти країн. Вільний час ми проводили дуже активно: вечори були сповнені веселощів, розмов та різноманітних заходів. Ніхто не хотів втрачати жодної хвилини. Окрема подяка нашій команді. Було приємно зустрітися та познайомитися зі студентами-активістами СумДУ. Хочу подякувати Наталії за те, що була the best room mate і проявила турботу про всіх нас. Також дякую Оксані Михайлівні за можливість взяти участь у цьому проєкті.