Всеукраїнська науково-практична конференція студентів “Проблеми та перспективи розвитку фінансової системи країни: погляд у майбутнє”. Результати секції “Україна в глобальному економічному просторі”

12 березня 2015 року в Українській академії банківської справи Національного банку України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція студентів “Проблеми та перспективи розвитку фінансової системи країни: погляд у майбутнє”.В рамках конференції на кафедрі міжнародної економіки працювала секція “Україна в глобальному економічному просторі” за напрямами “Шляхи підвищення міжнародної конкурентоспроможності економіки України” та “Глобальні аспекти управління та контролю в фінансовій системі” (англ. мовою).

В ході конференції зроблено обмін результатами наукових досліджень з проблем міжнародної економіки, міжнародних економічних відносин та економічного розвитку і фінансової системи України.
Підготовлені доповіді викликали жвавий інтерес серед студентів та дискусії за науковими дослідженнями.

За результатами конференції найкращими були визнані доповіді наступних студентів:

Підсекція “Шляхи підвищення міжнародної конкурентоспроможності економіки України”:
1 місце – Литвиненко Владислав Ігорович (гр. ММЕ-41, 5 курс). Тема доповіді “Розширення експортного потенціалу українських підприємств з виробництва керамічної цегли” (науковий керівник д.е.н.,проф. Макаренко М.І.,);
2 місце – Бут Марина Миколаївна (гр. МЕ-21, 3 курс). Тема доповіді “Міжнародний рух технологій та інноваційна політика в системі пріоритетів міжнародної економічної діяльності України” (науковий керівник к.е.н., доц. Костюк О.В.);
3 місце – Скляр Владислава Володимирівна, Зякун Юлія Вячеславівна (гр. МЕ-21, 3 курс). Тема доповіді “Розвиток страхового ринку України під впливом іноземного капіталу” (науковий керівник: к.е.н., ст.викл. Афанасьєва О.Б.);
3 місце – Педич Анна Вячеславівна (гр. МЕ-21, 3 курс). Тема доповіді “Експортний потенціал України: проблеми та шляхи вдосконалення” (науковий керівник: к.е.н., доц. Костюк О.В.).

Підсекція “Глобальні аспекти управління та контролю в фінансовій системі” (англ. мовою):
1 місце – Карбач Маргарита Сергіївна, Противень Наталія Леонідівна (гр. ММЕ-41, 5 курс). Тема доповіді “The Olympus Corporate Scandal” (науковий керівник: д.е.н.,проф. Костюк О.М.);
2 місце – Костенко Альона Дмитрівна (гр. МЕ-32, 2 курс). Тема доповіді “State Debt Security as on of the State Stable Development Indicator” (науковий керівник: к.е.н., доц. Хомутенко Л.І.);
3 місце – Конєв Руслан Юрійович, Яременко Юлія Олегівна (гр. ММЕ-41, 5 курс). Тема доповіді “Corporate Conflicts. Banco Espirito Santo Practice” (науковий керівник: к.е.н., ас. Лапіна Ю.Г.).

Учасники продемонстрували високий рівень підготовки за обраними темами досліджень, проявили навички самостійної пізнавальної діяльності, творчого мислення, самостійність суджень.
Кафедра міжнародної економіки вітає переможців та всіх учасників науково-практичної конференції!

Інформацію підготувала
доцент кафедри міжнародної економіки