Аспірант Кафедри завершив навчання тренерів та тренерок оновленого спеціалізованого тренінгу «Інструменти публічного управління у молодіжній сфері»

Відбір учасників здійснювався на конкурсній основі. Перевага надавалась тренерам(кам), які:

• Мають розуміння специфіки молодіжної політики на національному, регіональному та місцевому рівні.
  • Мають досвід проведення інтерактивних навчань, зокрема, досвід навчання молоді.
  • Наявність досвіду проведення інтерактивних навчань з тематик публічного управління, організації влади та місцевого самоврядування.

Мета ТоТ – розвиток спроможності тренерів програми «Молодіжний працівник» проводити оновлений спеціалізований тренінг «Інструменти публічного управління в молодіжній сфері», а також розвиток тренерських навичок та посилення їх спроможності у впровадженні нових сучасних підходів, що ґрунтуються на принципі позитивного розвитку молоді (PYD).

Випускниками навчання стали 20 вмотивованих учасників та учасниць з різних регіонів країни, які плідно працювали для підвищення компетентностей у сфері інструментів публічного управління.

Аспірант кафедри МЕВ СумДУ отримав сертифікат учасника  Тренінгу для тренерів програми «Молодіжний працівник», який надає право проводити навчання за даною програмою протягом 2024 року.