Професор кафедри – переможець грантової програми “Talents for Ukraine” від KSE Foundation

Професор кафедри, доктор економічних наук Пластун Олексій Леонідович став переможцем грантової програми “Talents for Ukraine” від KSE Foundation.

Talents for Ukraine – програма грантової підтримки яскравих, креативних й талановитих українців, започаткована KSE Foundation за підтримки
міжнародних благодійників у 2022 році. Бюджет програми складає 1 000 000 доларів.
Ми шукаємо людей, які вже зараз впливають або скоро зможуть вплинути на розвиток України чи світу. Якщо Ви прагнете змінити світ навколо, дієте талановито і нестандартно — ми чекаємо на Вашу заявку для участі в програмі «Talents for Ukraine»!

«Пане Олексіє, вітання! Мене звати Ольга, я представниця Київської школи економіки та кураторка проекту Talents for Ukraine. Рада повідомити, що Ваша заявка перемогла та Вас було висунуто на отримання гранту в розмірі 5000$!»

Кафедра міжнародних економічних відносин Сумського державного університету вітає професора Пластуна О.Л. та бажає йому успіхів в реалізації своїх талантів.