Вивчення міджнародного досвіду превенції конфліктів

7-9 листопада 2014 року завідувач кафедри міжнародної економіки Петрушенко Ю.М. взяв участь у семінарі-тренінгу, присвяченому вивченню міжнародного досвіду подолання громадянських конфліктів, що проводився у м. Одеса Інститутом міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів.

Цей семінар став останній у серії семінарів програми “Спільне майбутнє українського суспільства після Майдану. Сприяння порозумінню і співробітництву в превенції конфліктів”, що фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини. За результатами участі Петрушенко Ю.М. отримав відповідний сертифікат та запрошення на стажування в міжнародних інституціях Боснії, що мають досвід подолання громадянських конфліктів, подібних до тих, що, на думку міжнародних організацій, можуть виникнути в сучасній Україні.

Також за підсумками участі в програмі були налагоджені зв’язки з Німецькою асоціацією народних університетів, яка погодилась надати фінансову підтримку реалізації проекту “Превенція конфліктів в сучасному українському суспільстві шляхом налагодження конструктивного діалогу у студентському та академічному середовищі”, що буде реалізовуватися в академії протягом наступних 4-х місяців. Метою проекту є створення передумов для того, щоб студентське й академічне середовище стало рушійною силою налагодження позитивного діалогу і примирення між різними регіонами України.

Більш детально про проект: http://uabs.edu.ua/ua/news/item/grant-vid-institutu-mizhnarodnogo-spivrobitnitstva-nimetskoji-asotsiatsiji-narodnikh-universitetiv