Кафедра міжнародної економіки успішно взяла участь в організації турніру юних економістів

Уже четвертий рік поспіль Академія разом з управлінням освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації є ініціатором проведення Сумського обласного турніру юних економістів, який вже встиг стати улюбленим учнівським змаганням для багатьох шкіл Сумської області. Цьогорічний Турнір проходив з 9 по 11 жовтня традиційно на базі Академії. Головними координаторами турніру виступили завідувач кафедри міжнародної економіки Петрушенко Ю. М., старший викладач кафедри міжнародної економіки Афанасьєва О. Б. та асистент кафедри міжнародної економіки Лапіна Ю. Г.

Слід відмітити, що з кожним роком кількість команд, що беруть участь у Сумському обласному турнірі юних економістів зростає – цього року у турнірі взяли участь 103 учасники із 21 команди з м. Суми та Сумської області.

Запитання були доволі складними, за словами науковців, що входили до складу журі Турніру навіть для них. Та все ж, незважаючи на це, майбутні студенти-економісти проявили себе справжніми ерудитами. Члени журі одностайно погодилися з тим, що всі без винятку учасники вирізнялися високою ерудованістю, широтою світогляду, кмітливістю та здатністю відстоювати свою точку зору.

До складу журі увійшли викладачі ДВНЗ “Українська академія банківської справи НБУ”на чолі із Васильєвою Тетяною Анатоліївною.

В якості експерта-консультанта традиційно виступив завідувач кафедри міжнародної економіки, кандидат економічних наук, доцент Петрушенко Юрій Миколайович.

Фінал турніру судили доктори наук, професори Школьник І.О., Васильєва Т.А.,Д’яконова І.І., Фролов С.М., Журавка Ф.О.

З мінімальним відривом від команди “Concordia” (школа І-ІІІ ступенів №7 м. Суми) перемогу у фіналі святкувала команда школярів імені Бертольда Шварца з Олександрівської гімназії. Відповідно перехідний кубок турніру ще на рік залишиться в стінах Олександрівської гімназії м. Суми.

Другі призові місця дісталися командам “Concordia” (школа № 7 м. Суми) та “Де Сміт”(школа №10 м. Суми).

III місце посіли команди: “Незалежні”; “Десятка”; “17 хвиля”; “Конотопська гімназія”;”Легіон”; “На відміну від”; “Сота”; “Фортіс”; “Альфа”.

Усі учасники турніру та керівники команд були нагороджені почесними грамотами під час урочистого закриття.

Після закінчення турнірних змагань директори шкіл, керівники команд та учасники висловили щиру подяку організаторам турніру за створення комфортних умов для роботи та відпочинку, а членам журі – за професійне та неупереджене ставлення. Вони висловили надію, що проведення обласних турнірів юних економістів на базі академії буде продовжено і далі!