Участь завідувача кафедри в тренінгу по моніторингу державних закупівель

Петрушенко Ю. М. взяв участь в тренінгу по моніторингу державних закупівель разом з представниками громад м Суми, Конотоп, Глухів, представниками понад 10 громадських організацій, депутатами обласної та міської рад.

З 5 по 6 вересня Громадською організацією “Центр протидії корупції” за фінансової підтримки Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні був організований тренінг “Моніторинг державних закупівель як антикорупційний інструмент”.

Завідувач кафедри міжнародної економіки взяв участь в тренінгу та отримав відповідний сертифікат.

Присутні дізналися, як організувати систему контролю за державними закупівлями на місцевому рівні, як і де шукати корупції в державних закупівлях, як працювати із порталом Вісника державних закупівель, як оскаржувати корупцію, виявлену в державних закупівлях.

Одним із найважливіших чинників зменшення корупції є активна участь громадськості у виявленні та оскарженні корупції. Саме тому фахівці Центру протидії корупції ділились напрацьованими механізмами і алгоритмами у моніторингу і оскарженню корупційних закупівель.

Тренінг пройшов на високому професійному і організаційному рівні. Учасників зацікавила інформація щодо викорінення проявів корупції на державній службі, в медичній, освітній, медіа галузях, а також сучасних тенденцій у викладанні цієї тематики студентам економічних, правових та інших спеціальностей.