Клуб «Ігробум» організовує інтелектуальне дозвілля для молоді Сумщини

6 травня 2023 року за підтримки Управління молоді та спорту Сумської ОДА, Центру неформальної освіти м. Тростянець, кафедри міжнародних економічних відносин СумДУ

та доброї волі волонтерів ігрового простору “Антидах” було проведено виїзний ігровий візит в режимі “зранку до вечора” – це коли одні учасники приходять раніше, освоють нові для себе ігри, роблять перерву, а в цей час нові гравці долучаються. Захід проходив у Тростянецькій публічній бібліотеці. А вже 14 травня 2023 року в гості до клубу “Ігробум”до  приїхав клуб настільних ігор з міста Тростянець. Вперше були гості з області прям аж такою гомінкою юрбою. Дивіться на фото, насолоджуйтесь посмішками та приходьте грати в настільні ігри. Захід проводиться в рамках реалізації проєкту “Фестиваль настільних ігор “Ігробум”. Метою проєкту є розвиток мережі клубів настільних ігор та популяризація інтелектуального дозвілля серед молоді.