Команда «УАБС» – фіналіст Міжнародного студентського конкурсу з інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challenge»

Команда «УАБС» вийшла у фінал престижного Міжнародного студентського конкурсу з інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challenge»

«CFA Institute Research Challenge» – щорічний глобальний конкурс, який забезпечує студентів вищих навчальних закладів інтенсивною підготовкою в галузі фінансового аналізу та професійної етики. Кожен учасник студент буде протестований на аналітичні, фінансові та презентаційні навички та отримає реальний досвід інвестиційного аналітика.

Цього року понад 4000 студентів з більш ніж 865 університетів по всьому світу беруть участь в локальних регіональних змаганнях, з подальшою участю у глобальних змаганнях, що проводяться CFA Institute.

Робоча мова конкурсу – англійська.

Фінал конкурсу відбудеться 17 березня 2017 року в місті Києві. Переможці будуть представляти Україну на світовому рівні.

До складу команди від ННІ БТ «УАБС» Сумського державного університету увійшли студенти кафедр фінансів, банківської справи та страхування та міжнародної економіки:

1. Пісна Альона Борисівна.

2. Паришкура Вадим Станіславович.

3. Тарасенко Вікторія Миколаївна.

4. Бут Марина Миколаївна.

5. Залавський Роман Владиславович.

Керівником команди є викладач кафедри міжнародної економіки Пластун О.Л.

Інформацію підготував

Професор кафедри міжнародної економіки