“Міжнародна електронна комерція в дії”: студенти спеціальності “Міжнародні економічні відносини” СумДУ отримали практичні знання від знавців e-commerce

3 травня 2023-го року відбулася зустріч студентів спеціальності “Міжнародні економічні відносини” з представником компанії Western Bid експертом із електронної комерції Олександром Радічем. Компанія вже більше 20-ти років допомагає українським продавцям із продажами за кордон і відкрито ділиться своїм досвідом.

На онлайн-зустріч долучилися 69 учасників і отримали інформацію про міжнародні продажі, маркетинг та те, як українці продають вироби за кордон навіть після початку війни.

Олександр надав практичну інформацію про можливості з прийому платежів на міжнародних майданчиках, логістику, можливості роботи зі штучним інтелектом для міжнародних продажів, про важливість комунікації з клієнтами зі всього світу та SEO для пошукових систем.
І показав, що електронна комерція – це важлива ланка представлення України у світі та підтримки нашої економіки, особливо в нинішніх умовах.
І вона може бути доступна кожному, особливо якщо у вас є такі партнери та помічники як https://westernbid.com/