Виїзний ігровий батл з кафедрою МЕВ для школярів Лебедина

3 травня 2023 року спільними зусиллями Управління молоді та спорту Сумської ОДА, Молодіжного центру «Атмосфера», кафедрою міжнародних економічних відносин СумДУ, Сумським обласним ТЦК та СП та волонтерами ігрового простору “Антидах” було проведено виїзний ігровий батл для понад 50 школярів Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №6.

Під час заходу молоді було презентовано понад 30 ігор, та пограти вдалось лише в частину – просто не вистачило часу. Тож грали в Кодові імена: Гра слів, Dobble, Шалені Джунглі, Діксіт, День Сирка, Діти Каркасон, Шведерця, Еволюція, Черепашачі Перегони, UNO, Цитаделі: Classic, Корова 006. Делюкс Видання, Кескіфе? , З молотка, Азул, Тенета слів, Тако Кіт Коза Сир Піца.

Захід проводиться в рамках реалізації проєкту “Фестиваль настільних ігор “Ігробум”. Метою проєкту є розвиток мережі клубів настільних ігор та популяризація інтелектуального дозвілля серед молоді.