Викладач кафедри міжнародної економіки опублікувався в найбільшому університетському видавництві світу Oxford University Press

Професор кафедри міжнародної економіки Пластун Олексій Леонідович, у складі міжнародного авторського колективу взяв участь у створенні книги з поведінкових фінансів Financial Behavior: Players, Services, Products, and Markets, яка була опублікована в найбільшому університетському видавництві світу Oxford University Press.

Цього літа у видавництві Oxford University Press USA, New York вийшла друком книга Financial Behavior: Players, Services, Products, and Markets, edited by H. Kent Baker, Greg Filbeck, and Victor Ricciardi, до авторів якої разом з провідними вченими-економістами світу увійшов і професор кафедри міжнародної економіки Пластун Олексій Леонідович. Зокрема ним було написано главу, яка присвячена основним гіпотезам, що описують поведінку фінансових ринків.
Книга Financial Behavior: Players, Services, Products, and Markets містить узагальнення теоретичної та емпіричної літератури з фінансової поведінки основних зацікавлених сторін, фінансових послуг, інвестиційних продуктів та фінансових ринків. Книга дає важливу інформацію про те, як когнітивні та емоційні зміщення впливають на різних осіб, відповідальних за прийняття рішень, послуги, продукти та ринки. Ця книга знайомить читачів з не тільки основними темами та проблемами, а й з останніми тенденціями, передовими науковими розробками та реальними ситуаціями.
Дана книга є сьомою у серії Financial Markets and Investment, яку започаткувало видавництво Oxford University Press.

посиланням.

Довідково: Видавництво Оксфордського університету (англ. Oxford University Press, OUP) — видавництво, що є складовою частиною Оксфордського університету, Англія. Це найбільше університетське видавництво у світі за фінансовим оборотом, більше за головні американські університетські видавництва та Cambridge University Press разом. OUP має філії в багатьох країнах світу.

Інформацію підготував
Професор кафедри міжнародної економіки