Викладач кафедри міжнародної економіки серед переможців рейтингу «Особистості і події року» ННІ БТ «УАБС»

12 лютого в ННІ БТ «УАБС» СумДУ вшанували переможців щорічного рейтингу «Особистості і події року». Професор кафедри міжнародної економіки Пластун О.Л. став першим в номінації «Досягнення року».

12 лютого в ННІ БТ «УАБС» СумДУ вшанували переможців щорічного рейтингу «Особистості і події року». Рейтинг розпочав низку святкових заходів, приурочених до Дня ННІБТ «УАБС».

Мета рейтингу – визначити події і вшанувати викладачів, студентів, співробітників, які прославили «УАБС» і Сумський державний університет, сформували позитивний імідж вишу у 2017 році.

Oxford University Press, Springer, Emerald, Taylor & Francis Group. Препринти наукових статей Олексія Пластуна неодноразово входили до списку найбільш популярних наукових баз статей SSRN.