Стаття викладача кафедри міжнародної економіки в списку найбільш популярних журналу Investment Analysts Journal

Стаття міжнародного авторського колективу «PRICE GAPS: ANOTHER MARKET ANOMALY?», до складу якого входить професор кафедри міжнародної економіки Пластун Олексій Леонідович, увійшла до чотирьох найбільш популярних журналу Investment Analysts Journal.

До складу міжнародного авторського колективу, що працював над даним дослідженням увійшли Guglielmo Maria Caporale (Brunel University, Лондон, Великобританія) та професор кафедри міжнародної економіки Пластун Олексій Леонідович.

Журнал Investment Analysts Journal публікується видавничою групою Routledge (Taylor & Francis). Taylor & Francis – один зі світових лідерів академічного видавництва з більш ніж двохсотлітньої історією. Журнал індексується в провідних міжнародних базах, зокрема Scopus та Web of Science. В 2016 році Імпакт-фактор журналу склав 0.615. У ньому публікуються дослідження провідних науковців та спеціалістів-практиків зі сфери фінансів та інвестицій.

посиланням.

Інформацію підготував