В рамках проекту Жана Моне (№101126971 – Green tourismERASMUSJMO-2023-HEITCHRSCH – «Європейські практики зеленого туризму та його трансформація в умовах післявоєнної відбудови України») розроблено відкритий он-лайн-курс «Європейські практики зеленого туризму та його трансформація», який доступний на платформі OpenCourseWare Сумського державного університету в системі MiX  та платформі Moodle Вільнюського технічного університету Гедиміна (Литва, Вільнюс).

Розроблений повний дистанційний курс «Практики європейського зеленого туризму та його трансформація» доступний на платформі Lecture.ED та Mix Сумського державного університету для студентів денної форми навчання освітньо-професійної програми «Туристичний бізнес та індустрія гостинності»  як інструмент змішаного навчання.