Участь заступника завідувача кафедри міжнародних економічних відносин з навчально- методичної роботи, експертки Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти в Українському форумі якості освіти (UQAF-2024)

25-26 вересня 2024 р. на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбувся Український форум якості освіти (UQAF-2024), учасником якого у складі делегації СумДУ стала заступниця завідувача кафедри міжнародних економічних відносин з навчально-методичної роботи, експертка Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Хомутенко Людмила Іванівна. Форум об’єднав понад 800 учасників з різних куточків України та закордону та став надзвичайно важливим для освітянської спільноти для обміну досвідом, ідеями та кращими практиками між українськими та міжнародними
експертами.
Захід вразив високим рівнем організації та насиченою програмою, яка включала 15 заходів: панельні дискусії, презентації та постерні сесії. На пленарній сесії учасників мали змогу почути виступи таких спікерів, як Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов, Голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрій Бутенко та ректор НУБіП Вадим Ткачук.
Важливим був також міжнародний досвід спікерів з Німеччини, Бельгії, Франції, Хорватії, представників міжнародних інститутів.

Цей захід є надзвичайно важливим для розвитку системи забезпечення якості освіти в Україні.