Студенти кафедри міжнародних економічних відносин отримали іменну стипендію голови Сумської ОДА

9 жовтня 2019 року тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина Купрейчик привітала студентів області  із призначенням стипендії голови обласної державної адміністрації.

Дані іменні стипендії голови обласної державної адміністрації було засновано у 2004 році. За період із 2004 до 2018 роки ці стипендії було призначено 600 студентам. Вручається ця стипендія щорічно за визначні успіхи студентів у навчанні, науковій діяльності та громадській роботі.

Серед кращих студентів Сумської області є і наші студентки 2 курсу магістратури – Биченко Діана, група МЕ.м-81а та Хомутенко Агнія, група МП.м-81а, які є відмінниками навчання, переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, активними учасниками самоврядування інституту та університету, а також дуже талановитими та креативними особистостями.

Наші студентки зазначили, що таких висот вони б не змогли досягти без підтримки викладів, адже саме вони надихають на нові звершення та стимулюють їх професійний та всебічний розвиток.