Участь координатора проєкту програми ЄС Еразмус+ «Implementation of European Union mechanisms for combating modern challenges and threats» у міжнародному круглому столі «Соціальне підприємництво та традиційні форми господарювання в ЄС: досвід для України»

21 вересня 2023 р. координаторка проєкту програми ЄС Еразмус+ за темою «Implementation of European Union mechanisms for combating modern challenges and threats» (101085700 – IMEU – ERASMUS-JMO-2022-HEITCH-RSCH) к.е.н., доц. Вікторія Школа взяла участь у міжнародному круглому столі «Соціальне підприємництво та традиційні форми господарювання в ЄС: досвід для України», що проводився у Запорізькому національному університеті (Україна).

В рамках заходу було обговорено ряд питань, зокрема, особливості розвитку та інтеграції соціального підприємництва у партнерство в Україні, ЄС та США; забезпечення проєктної діяльності в умовах післявоєнного відновлення України, формування ланцюжку цінностей традиційного бізнесу, проблеми відновлення здоров’я як соціальної функції людини. Крім того, під час заходу були розглянуті успішні кейси європейського досвіду побудови моделей соціального бізнесу в кооперації з традиційними підприємствами; діяльності соціально-активного бізнесу на прикладі Запорізької області, використання екологічних екскурсій як виду соціального підприємництва на прикладі Кривого Рогу, діяльності громадських організацій в умовах війни та практичний досвід втілення соціальних ініціатив.

Загалом у заході взяли участь більше, ніж 90 учасників,  зокрема представників бізнесу, державної влади, громадських організацій, науковців, освітян, здобувачів освіти та інших стейкхолдерів з Німеччини, США, України.

Щиро дякуємо спікерам та організаторам за фахову, змістовну, надзвичайно актуальну та цікаву зустріч та сподіваємося на продовження плідної співпраці.