Участь представників СумДУ в тренінгу в м.Стамбул в рамках проекту Erasmus+

19-25 квітня 2024 року в м.Стамбул (Туреччина) відбувся другий комплекс інформаційно-навчальних заходів в рамках проекту Erasmus+ KA2 «Розширення можливостей молодіжних працівників для протидії радикалізації», що фінансується Європейською Комісією в рамках програми Erasmus+ 2021-2027 (2022-1-TR01-KA220-YOU-000090238). Цього разу він був присвячений розробці матеріалів для порталу для молодіжних працівників щодо протидії радикалізації.

До участі в тренінгу були запрошені колеги СумДУ: від кафедри управління імені Олега Балацького – к.е.н., доцентка, заступниця начальника управління міжнародного співробітництва Майборода Т.М., від кафедри міжнародних економічних відносин – д.е.н професор Петрушенко Ю.М., к.е.н., доцент Замора Оксана, к.е.н., ст.викладач Щербина Т.В., а також начальниця відділу по роботі зі студентською молоддю в гуртожитках (ВРСМГ) Кривошеєнко Є.М.

Під час заходу відбувся ряд інтерактивних подій, дискусій, роботи в групах щодо тематики радикалізації, її факторів впливу та методів дерадикалізації. Також організатори створили чудові умови для нетворкінгу та стимулювали обговорення нових проектних ідей.