Участь у міжнародній конференції «Energy Security Dialogue 2023: Стійкість та Відновлення» в рамках проєкту ЄС Еразмус+ «Implementation of European Union mechanisms for combating modern challenges and threats»

12 грудня 2023 р. к.е.н., доц. Вікторія Школа, в рамках виконання Проєкту програми ЄС Еразмус+ за темою «Implementation of European Union mechanisms for combating modern challenges and threats» (101085700 – IMEU – ERASMUS-JMO-2022-HEITCH-RSCH) (2022-2025 рр.), взяла участь у міжнародній конференції «Energy Security Dialogue 2023: Стійкість та Відновлення», що проводився DiXi Group під патронатом Міністерства енергетики України та за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Конрада Аденауера в Україні.

У заході прийняли участь українські, європейські та американські стейкхолдери, зокрема представники влади, громадськості, бізнесу та міжнародні партнери.

Під час конференції з доповідями виступили закордонні та вітчизняні фахівці у сфері ененргетики, економіки, права та державного управління:

• Володимир Кудрицький – Голова правління НЕК “Укренерго”;
  • Марк-Антуан Ейл-Маззега – Директор Центру енергетики та клімату, IFRI, Член Наглядової Ради DiXi Group;
  • Алан Райлі – Професор права у City Law School, City University London, Член Наглядової Ради DiXi Group;
  • Дірк Бушле – Заступник директора Секретаріату Енергетичного співтовариства;
  • Володимир Кудрицький – Голова правління НЕК “Укренерго”;
  • Дірк Бушле – Заступник директора Секретаріату Енергетичного співтовариства;
  • Денисюк Марина – Офіс Реформ Кабінету Міністрів України, Керівник напрямку Відновлення;
  • Вікторія Письменна – Головна юридична радниця, Elementum Energy;
  • Янез Копач – Член Наглядової Ради DiXi Group;
  • Юрій Бова – Міський голова міста Тростянець;
  • Юрій Каціон – Заступник голови правління, відповідальний за корпоративний бізнес АТ “Ощадбанк.

В рамках заходу було обговорено ряд актуальних питань енергетичної безпеки України та регіону, зокрема, проблеми відновлення енергетичного сектору України за найкращими світовими стандартами та забезпечення його стійкості до нових викликів і загроз, механізми посилення стійкості енергосистеми України. Крім того, учасники заходу сформували візію спільного енергетичного майбутнього України та всього європейського регіону.

Осoблива увага учасників конференції була присвячена питанням щодо рішень і дії українського уряду, бізнесу, міжнародних партнерів, що допоможуть створити стійку енергетичну систему; комплексу заходів та інструментів, що дозволять Україні витримати фізичні та хакерські атаки, надійно постачати енергоресурси в процесі відмови від викопних видів палива; забезпечення енергетичної незалежності і стійкості місцевих громад і міст.

Щиро дякуємо спікерам, організаторам та модераторам – віцепрезиденту DiXi Group Антону Антоненко, старшому проектному менеджеру сприяння реалізації проєктів Офісу реформ Кабінету Міністрів України Олені Осмоловській, Головному редактору Forbes Ukraine Борису Давиденко – за фахову, змістовну, надзвичайно актуальну та цікаву зустріч та сподіваємося на продовження плідної співпраці.