Участь у міжнародній науково-практичній конференції «Сталий розвиток: сучасні теорії та найкращі практики» (21-22 квітня 2023)

21-22 квітня 2023 року виконавці Проєкту програми ЄС Еразмус+ за темою «Implementation of European Union mechanisms for combating modern challenges and threats» (101085700 – IMEU – ERASMUS-JMO-2022-HEITCH-RSCH) (2022-2025 рр.) к.е.н., доц. Вікторія Школа, к.е.н., доц. Марина Домашенко та д.е.н., доц. Віталій Омельяненко взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Сталий розвиток: сучасні теорії та найкращі практики» (Таллінн, Естонія).

Учасники конференції з Естонії, Казахстану, Німеччини, Польщі, України представили результати досліджень з питань фінансово-економічних, організаційно-правових, соціально-культурних, екологічних, технічних, освітніх та педагогічних проблем сталого розвитку на місцевому, регіональному, державному та міжнародному рівнях.