Відбулося практикоорієнтовне заняття з власником української медтех компанії

18 квітня 2023 року на практикоорієнтовну зустріч викладач кафедри міжнародних економічних відносин к.е.н., доцент Оксана Замора запросила дуже цікавого практика – власника української компанії “Бріолайт”, що навіть під чай війни та після релокації із Миколаїва продовжує експансію на зовнішні ринки. Пан Андрій Васильєв також вже 17 років працює доцентом в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили, але також є новатором у цифровій реабілітації та інклюзивних просторах.
Як уже зазначалося, пан Васильєв є засновником Briolight.com – чудової команди з унікальним досвідом у проектах Digital MedTech та інклюзивних Edtech. Наразі ця компанія є світовим лідером у сфері цифрових інтерактивних рішень із понад 400 успішними комерційними та соціальними проектами, які допомагають людям із психічними та фізичними розладами.
Пан Васильєв поділився історією створення компанії, становлення та представив унікальні кейси в різних сферах, включаючи отримані можливості розвитку за рахунок грантів. На заході були присутні студенти кількох груп кафедри міжнародних економічних відносин.
Запис зустрічі: https://youtu.be/kGXsZcyxwoI