24 березня 2023 року к.е.н., доц. Марина Домашенко та к.е.н., доц. Вікторія Школа, в рамках виконання Проєкту програми ЄС Еразмус+ за темою «Implementation of European Union mechanisms for combating modern challenges and threats» (101085700 – IMEU – ERASMUS-JMO-2022-HEITCH-RSCH) (2022-2025 рр.), взяли участь у слуханнях Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку на тему «План відновлення України від наслідків війни», які було організовано за ініціативи Українського союзу промисловців і підприємців (пропозиції розроблено відповідно до Указу Президента України №266 від 21.04.22 Національною радою з відновлення України від наслідків війни).

Під час заходу було розглянуто Проект плану відновлення України, а саме: стратегічні виклики, які стоять перед Урядом України, роль структурованих об’єднань бізнесу в реалізації Плану відновлення України, роль виробничо-промислового комплексу, створення сприятливого іміджу України для залучення інвестицій, стан фінансового сектору, перспективи розвитку аграрної галузі, повернення українців на Батьківщину, тощо. Окремим питанням розглядався Меморандум по відновленню Сумської області. Наголошувалось на відбудові України на основі новітніх Європейських політик та стандартів.

Загалом у слуханнях комітету прийняли участь близько 300 осіб, серед яких Голова Комітету Дмитро Наталуха, Перший заступник голови Комітету Сергій Тарута, заступник голови Комітету Олексій Мовчан, члени Комітету: Галина Янченко, Муса Магомедов, Олександр Маріковський, Богдан Кицак,  Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко, Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах, представники центральних органів виконавчої влади, бізнесу, галузевих профспілок, асоціацій і об’єднань, а також експерти, науковці, аналітики та інші стейкхолдери.