Участь у онлайн заході «Економічні тенденції з точки зору бізнесу (серпень 2024)»

17 вересня 2024 року виконавиця проєкту програми ЄС Еразмус+ за темою «Implementation of European Union mechanisms for combating modern challenges and threats» (101085700 – IMEU – ERASMUS-JMO-2022-HEITCH-RSCH) к.е.н., доц. Домашенко Марина Дмитрівна та студенти спеціальності міжнародні економічні відносини (гр. МЕВ-41, МЕВ-31) та туристичний бізнес та індустрія гостинності (Т-21,Т-21/3) прийняли участь у онлайн заході «Економічні тенденції з точки зору бізнесу (серпень 2024)», представлення результатів 28-го Щомісячного опитування керівників підприємств «Український бізнес під час війни».

Захід проводився ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (ІЕД). Метою заходу було представлення результатів нового щомісячного опитування керівників підприємств «Український бізнес під час війни», обговорення економічних тенденцій з точки зору бізнесу, розглянуто, як російські терористичні атаки вплинули на бізнесові очікування та розглянуто перешкоди, з якими зіткнувся бізнес.

Спікерами заходу були: Оксана Кузяків, виконавча директорка ІЕД, керівниця Центру досліджень сучасного суспільства, Євген Ангел, старший науковий співробітник ІЕД, Андрій Бутін, старший науковий співробітник ІЕД.

Ключові позиції заходу:

• представлено результати опитування підприємств України;
  • перешкоди для ведення бізнесу та економічна політика у військовий час;
  • проблеми з електропостачанням;
  • представлення динаміки змін результатів роботи підприємств та очікувань на майбутнє.

Щиро дякуємо організаторам заходу за змістовне дослідження та конструктивне представлення результатів!